Nočný beh cez Piešťany aj s koncertom Medial Banana

V sobotu 17. augusta sa uskutoční 6. ročník bežeckých pretekov Piešťany Night City Run 2019. Štart aj cieľ bude na Námestí slobody. Súčasťou podujatia sú aj koncerty kapiel Medial Banana a CoverAge.

Trasa pretekov povedie po osvetlených uliciach centra aj cez piešťanský park. Pre tých, ktorí sa venujú behu rekreačne, je pripravený jeden päťkilometrový okruh. Pre zdatnejších bežcov sú pripravené dva okruhy v dĺžke desať kilometrov.

Prezentácia bežcov bude prebiehať od 17:00 do 20:30 h na prízemí Inštitútu fyzioterapie, balneológie a liečebnej rehabilitácie na Rázusovej ulici.

Štart je plánovaný na 21:00 h z Námestia slobody. Pol hodinu pred pretekmi sa registračná brána uzatvorí, čiže lepšie je stihnúť sa zapísať vopred cez internetovú stránku vysledkovyservis.sk za zľavnenú cenu a na pretek si prísť len po číslo.

Súčasťou štartovného bude drink, tombolový lístok, chutné jedlo a pitie počas aj po pretekoch. Pre všetkých bežcov sú pripravené po dobehnutí medaile a pre víťazov aj pekné vecné odmeny.

Zdroj: Tlačová správa – Piešťany Night City Run