Multifunkčná budova Floreát Ideapark je oficiálne otvorená

Vo štvrtok 20. júna sa oficiálne otvorila multifunkčná budova Floreát Ideapark, ktorá stojí na mieste bývalého hotela Atóm.

„Ideapark je komunita cieľavedomých a tvorivých ľudí a firiem prekypujúcich ideami. Piešťany sú veľmi perspektívnym mestom. Verím, že aj táto budova dá ďalším Piešťancom motiváciu ďalej sa rozvíjať,“ uviedol v slávnostnom príhovore jeden z dvoch investorov budovy Marán Škorník.

Otváracej akcie sa zúčastnili nájomcovia budovy, vedenie a zamestnanci VGD a ich klienti. Pozvaní boli aj zástupcovia mesta Piešťany.

„Všetkým zamestnancom želám, aby kariérne rástli a Piešťancom odporúčam, aby necestovali do iných miest, pracovať sa dá v kvalitnom prostredí aj v Piešťanoch,“ vyjadril sa primátor mesta Piešťany Peter Jančovič.

Za budovou Floreát Ideapark stojí dvojica investorov Erik Marek a Marián Škorník. „Piešťany sú naša srdcová záležitosť. Najprv sme hľadali budovu pre potreby našich zamestnancov, nakoniec sme to riskli a priniesli sme do Piešťan niečo navyše, pretože veríme, že tu máme šikovných ľudí, ktorí chcú pracovať v takýchto priestoroch,“ vyjadril sa prvý menovaný.

Budova ponúka coworkingové pracovisko, zasadacie priestory, kongresovú miestnosť či kancelárie na prenájom. Na prízemí sa nachádza reštaurácia a na prvom podlažnom poschodí je telocvičňa. Cieľom investorov je vytvoriť pracovné prostredie, ktoré spĺňa náročné kritériá.

Text: MB / TS Floreát Ideapark