Mladí atléti uspeli na Majstrovstvách Západoslovenského atletického zväzu

V nedeľu bojovalo sedem reprezentantov Atletického oddielu TJ Družba Piešťany o medaile na Majstrovstvách Západoslovenského atletického zväzu, kategórie mladší a najmladší žiaci. Podujatie sa za chladného počasia konalo v Trenčíne. Piešťanskí atléti získali štyri medaile.

V kategórii mladších žiakov uspela Zorka Krupová, ktorá vybojovala titul majsterky kraja a zlatú medailu v behu na 60 metrov a k tomu pridala striebro v behu na 150 metrov.

Titul majsterky kraja si z Trenčína odniesla aj Eliška Drahovská spolu so zlatom v behu na 1 500 metrov.

V kategórii najmladší žiaci získal striebornú medailu Matej Brežný v behu na 600 metrov. V skoku do diaľky obsadili zhodne štvrté miesta Samko Krepop (mladší žiak) a Natália Krepopová (najmladšia žiačka).

TJ Družba Piešťany ďakuje za podporu od Nadácie SPP, ktorá prispela na činnosť Atletického oddielu v minulom aj v tomto roku a pomohla tým mladým nádejným atlétom.

Text a foto: Annamária Halmová