Mladí atléti s medailami i osobnými rekordmi

V sobotu 5. februára sa konali v bratislavskej hale Elán majstrovstvá západoslovenskej oblasti v atletike, kategória starší žiaci a dorastenci. Atletický oddiel TJ Družba Piešťany reprezentovali piati športovci.

Zlatú medailu s osobný rekordom v skoku do diaľky si vybojovala Zorka Krupová. V tej istej disciplíne získala striebro Petra Baláková, taktiež s osobným rekordom.

Samko Krepop získal striebro v behu na 800 m a Matúš Kubala bol na v tejto disciplíne bronzový. Tretie miesto obsadil aj v skoku do diaľky. K medailovej zbierke TJ Družba Piešťany prispel aj Pavol Müller vo vrhu guľou, tiež v osobnom rekorde. Nepopulárne 4. miesta obsadili Zorka Krupová v behu na 300 metrov a Smako Krepop v skoku do diaľky.

Text a foto: Annamária Halmová