Lákadlom Car at Tuning Party je aj koncert Kontrafaktu

Podujatie je spojením motorizmu, športu, hudby, tanca, fashion a zábavy. Voľné šprinty, drift taxi, množsvo motoristických atrakcií, profesionálnych pretekov na medzinárodnej úrovni, najlepšie a najvytunovanejšie autá a najkrajšie ženy uvidia návštevníci piešťanského letisk 19. a 20. júna.

Večerný festivalový program bude opäť plný zvučných mien hip-hopovej scény na čele s fenomenálnym Kontrafaktom. Chýbať nebude ani raper Momo a nové pecky i overené hity predstaví Majk Spirit a H16.

Organizátori po prvýkrát vyhlásili súťaž pre nádejných raperov a hip-hopové skupiny – Start Up volume 1, takže sa s veľkou pravdepodobnosťou stanete svedkami objavenia nového talentu na slovenskej hudobnej scéne. Celý program moderátorsky zastrešia najväčšie hviezdy rádia Europa 2, čo je záruka štýlovej zábavy, množstva súťaží a interaktívnych vstupov.

Sexy finalistky Miss Carat Tuning zabojujú o prestížny titul najkrajšej reprezentantky motošportu na Slovensku. Finále populárnej súťaže krásy obohatí svojím vystúpením aj speváčka Mamba (Dáša Šarkózyová) a Miss Martina DJ (Martina Štetiarová) – obe krásky sú hrdé nositeľky titulu Miss Carat Tuning, no tentokrát sa predstavia ako skvelé umelkyne. Zábavychtiví tuneri sa môžu až do rána zabávať na tanečnej párty s renomovanými DJ-mi aj pri In Da Club stage-i.

Sobotný deň bude patriť predovšetkým fanúšikom motorizmu. Priamo na zraze prebehne niekoľko pretekov a zaujímavých súťaží. Medzi najväčšie atrakcie patrí určite šampionát driférov a šprintérov. Akčné preteky a exibície tých najlepších z radov profesionálov sú zážitkom, ktorý sa oplatí vidieť na vlastné oči.

Pre tých, ktorí preferujú audio tuning, je pripravená súťaž dB Drag, v ktorej sa meria hlasitosť stereo systémov v autách. Kategória Tuning Battle, v ktorej sa hodnotia tie najlepšie vytunované autá, patrí k najatraktívnejším súťažiam na CaTP.

Text: Tlačová správa Foto: DJForky/Facebook/carat.tuning