Hokej: Piešťany porazili Martin 5:2, Holovič strelil hetrik

Havrani získali už v úvodnej tretine náskok dva góly. Zápas bol však plný napätia až do konca. Domáci hráči sa totiž museli brániť viacerým presilovkám. Napriek tomu dokázali vyhrať.

cm DME

Po úvodných góloch Richarda Filipa a Jakuba Ručkaya sa začalo mimoriadne dariť útočníkovi Marcelovi Holovičovi. Svoju sériu otvoril v závere druhej tretiny a 12 sekúnd pred jej koncom strelil svoj druhý gól. Tretíkrát mieril presne v samotnom závere zápasu, keď po tretine plnej presiloviek Martinčanov potvrdil víťazstvo Piešťan s výsledkom 5:2.

„Padlo mi to tam našťastie po strašne dlhej dobe. Sú to moje prvé góly v tejto sezóne,“ zhodnotil Marcel Holovič po zápase. Zároveň poďakoval brankárovi Patrikovi Rybárovi, ktorý podľa jeho slov tím držal najmä počas oslabení.

hokje_shk37piestany_martin_1 richard filip hokje_shk37piestany_martin_2 jakub ručkay hokje_shk37piestany_martin_3  hokje_shk37piestany_martin_5 patrik rybár

Text a foto: Martin Palkovič