Hokej: Havrani vyhrali po predĺžení, podržal ich Rybár

Mladý piešťanský brankár pustil za svoj chrbát iba jednu strelu úradujúcich majstrov z HC Košice. V prvých dvoch tretinách mal čisté konto. Utorkový zápas 14. kola Tipsport ligy nakoniec skončil 2:1 po predĺžení.

Piešťany sa ujali vedenia tesne pred koncom prvej tretiny, keď po buly presne mieril Jozef Balej. Nasledovala bezgólová časť zápasu plná príležitostí na oboch stranách. Havranov v nej podržal brankár Patrik Rybár. Ešte v závere poslednej tretiny sa zdalo, že piešťanskí hokejisti získajú tri body, ale necelé dve minúty pred koncom sa Košičanom podarilo domáceho brankára prekonať. Dávid Šoltés vyrovnal na 1:1. Nasledovalo bezgólové predĺženie a samostatné nájazdy, v ktorých bol úspešný Edgars Brancis.

Najbližšie sa havrani predstavia doma v piatok 23. októbra v zápase proti HKM Zvolen.

Viac fotografií nájdete na facebookovej stránke Piešťanskí Havrani.

hokej_shk_37_kosice_1 hokej_shk_37_kosice_2 hokej_shk_37_kosice_3hokej_shk_37_kosice_4