20.02.2015 # 08:45 # 08:45

Hokej: Frustrácia par excellence na michalovský spôsob

Inzercia

Dorastenci piešťanských havranov v druhom semifinálovom zápase s HK Mládež Michalovce vyhrali presvedčivo 6:0 (3:0,0:0,3:0).

V poslednej tretine po dvoch inkasovaných góloch pri svojich presilovkách hostia zostali agresívni a veľa súbojov využívali na vyprovokovanie bitiek, v ktorých väčšinou ťahali za kratší koniec. Rozhodcovia celkovo udelili hráčom Michaloviec až 117 trestných minút a zápas bude mať pravdepodobne dohru aj za zeleným stolom.

Nervy na uzde popri mladých Michalovčanoch si nevedeli udržať ani tréneri a zopár divákov v hľadisku, ktorí však boli domácim svojim neustálym pokrikovaním na rozhodcu na smiech.

V druhom stretnutí sfúkli mladí havrani „pomaranče“ za necelých šesť minút prvej tretiny, kde sa trafili do siete postupne Moravský, Čirik a Adamovič.

V poslednej časti hry pridali Piešťanci ešte ďalšie utešené tri kúsky, ktoré idú na vrub lajdáckej hry hostí a nekoncentrácii brankára. Presadili sa dvakrát Valo a raz Sroka.

hokej dorast piestany michalovce3

Piešťany vedú nad Michalovcami po dvoch zápasoch 2:0 a k postupu do finále im chýba zvíťaziť ešte v jednom dueli. Ďalší zápas na východe republiky sa odohrá v sobotu 21. februára od 17.00 h.

Pred 199 divákmi rozhodovali Mário Krist, JURČIAK Adam Jurčiak a Martin Krajčík. V druhom semifinále vedie Trnava nad Breznom po víťazstve 12:1 rovnako 2:0 na zápasy.

Text: Rasťo Gavora Foto: Mário Petlák Video: Jaroslav Sivák

hokej dorast piestany michalovce 2
X