Festival Vrbovské Vetry zverejňuje program 12. ročníka

Už 14. júla 2018 sa Vrbovom uskutoční hlavný festivalový večer Vrbovských Vetrov. Program, ktorý tradične neobsahuje žiadnu vatu bude nadupaný už od úplného začiatku.

Napríklad česká legenda Mňága a Žďorp vystúpi už o 16:00 h, takže sa rozhodne vyplatí prísť už na začiatok festivalu a vychutnať si napríklad world music v podaní skvelých La3nocubano, či undergroundovú ikonu CHVM, ktorá festival naštartuje o 13:14 h.

Nebudú chýbať festivalové klasiky ako domáce Karpatské Chrbáty a Vrbovskí Víťazi alebo Chikilikitua, ale aj silné domáce mená ako Korben Dallas či Para. Lahôdkou festivalu bude vystúpenie veľkej českej legendy Progres 2. Tešíme sa aj na úchvatný Blikajúci dychový hudobný systém, ktorý sa stal vychytávkou minulého ročníka. Braňo Jobus tradične pokrstí svoju novú knihu Muflón Ancijáš a mimozemšťan.

Tento rok sa k nemu pripojí aj spoluorganizátor Vetrov, Whisky z kapely Slobodná Európa so svojim knižným debutom Tretia planéta. Samozrejmosťou budú  tradičné „športové“ disciplíny ako dostihy na húpacích konoch Velká Vrbovská, Plastová megalukostrelba, či automobilové preteky Formula Nula ale aj úplné novinky ako prvý Živý jukebox na svete, Stavanie latríny, či Velká prestávka, ktoré určite ako vždy rozochvejú bránice všetkých zúčastnených.

Zdroj: Tlačová správa/Vrbovské Vetry