DJ Macho z Piešťan remixuje Ragga Twins

Macho je slovenský dj a producent, ktorý vydáva svoju hudbu na labeloch Punks, LOT49, Diablo Loco a stihol sa predstaviť ako jeden z headlinerov na najväčšom tanečnom festivale v strednej Európe.

Ragga Twins asi netreba veľmi predstavovať. Dvaja bratia z Londýna považovaní za pionierov jungle sa k elektronickej hudbe dostali začiatkom 90.rokov a priniesli do nej vplyv reggae. Slovenskému publiku sa už ukázali minulý rok na festivale Uprising. Ich spoluprácu s Aquasky ste mohli počuť v seriáli Ali G in Da USA a v roku 2014 spolupracovali so Skrillexom, ich spoločný track Ragga Bomb má na Youtube už viac ako 128 miliónov zhliadnutí. Aktuálne získali ocenenie Best Jungle Mc na We Love Jungle Awards.

Martin Flex je dj, producent a majiteľ labelov Rat Records, Lets Go Recordings, Hot Cakes a mnohých ďalších, kde vydavajú svoju hudbu mená ako Deekline, Ed Solo a ďalší.

Práve na spomínanom labeli Lets Go Recordings sa zrodila britsko-španielsko-slovenská spolupráca s názvom Martin Flex & Angel feat. Ragga Twins & Mc M-Tek – Hype Ting (Macho Remix)

Text a foto: Tlačová správa