Beh nočnými Piešťanmi spolu s hudobným programom

V sobotu 10. októbra sa bude konať druhý ročník úspešného behu Piešťany Night City Run, na ktorom sa minulý rok zúčastnilo vyše stopäťdesiat bežcov. Trasa povedie po osvetlených uliciach centra, kde za normálnych okolností funguje doprava, jej dĺžka by mala byť okolo desať kilometrov.

cm DME

Pretekári sa môžu zaregistrovať v deň preteku v budove vysokej školy Balneológie a fyzioterapie na Rázusovej ulici od 16.00 h. Štart je plánovaný na 19.00 h z Námestia slobody v centre Piešťan. Pol hodinu pred pretekmi sa registračná brána uzatvorí, čiže lepšie je stihnúť sa zapísať vopred cez internetovú stránku www.inviton.sk (chcem sa zaregistrovať na event) za zľavnenú cenu a na pretek si prísť len po číslo. Cez stránku je možnosť objednať aj „Night runové“ tričko.

Súčasťou štartovného bude energy drink a chutné jedlo a pitie po preteku. Pre prvých 50 zaregistrovaných organizátori pripravili malý darček. Nebude chýbať ani občerstvenie počas behu, vecné ceny pre víťazov a Prize Money pre celkového víťaza.

Po pretekoch si prídu na svoje aj nešportovci, na všetkých čaká tombola, ale i koncerty hudobných skupín na námestí a jesenné menu. Kto bude mať chuť, zabávať sa bude dať až do polnoci.

Text a foto: Tlačová správa organizátorov podujatia