Basketbal: Víťazná rozlúčka s rokom 2019! Čajky zdolali B. Bystricu 68:31

Piešťanské Čajky zakončili rok 2019 víťazstvom! V poslednom stretnutí tohto kalendárneho roka zdolali v domácom extraligovom stretnutí Banskú Bystricu 68:31 a dobre sa tak naladili na vianočnú prestávku. Najbližší zápas odohrajú Čajky až 7. januára na palubovke Šamorína. Čajky si upevnili druhú priečku v extraligovej tabuľke.

Piešťanské Čajky – ŠKP 08 Banská Bystrica 68:31 (17:6, 16:13, 18:3, 17:9)

Piešťanské Čajky: Hamilton-Carter 14, January 11, Kuniecová 11, Hašková 4, Dovčíková (Tadić 10, Lubin 8, Bábiková 8, Mihaljevičová 2). Tréner: R. Kucsa.

Banská Bystrica: Striešová 8, Van Dalen 8, Grígerová 4, Žilinská, Holíková (Oborilová 6, Mesárošová 3, Háberová 2, Šimčíková, Malovcová). Tréner: M. Michalík.

TH: 23/12 – 11/7. Trojky: 4 – 6. Fauly: 18 – 13. Divákov: 360. Rozhodovali: Turčin, Macura, Sirocký. Štvrtiny: 17:6, 16:13, 18:3, 17:9.

Text: piestanskecajky.sk Foto: Martin Palkovič