01.05.2015 # 12:40 # 12:40

Basketbal: Mená prvých Čajok pre budúcu sezónu sú známe

Inzercia

Zostava Piešťanských Čajok bude v budúcej sezóne určite trochu pozmenená, avšak na súpiske zostane niekoľko hráčok, ktoré v Piešťanoch pôsobili aj tento rok.

Generálny manažér klubu Miloš Drgoň už dohodol spoluprácu s deviatimi basketbalistkami. Aj keď čaká Čajky náročnejšia súťaž – FIBA Cup, klub bude aj naďalej dávať šance najmä slovenským hráčkam.

Piešťanské Čajky by mali odohrať už budúcu sezónu v novej hale a v ďalšej sezóne nastúpia v európskej súťaži FIBA Cup. Nová hala bude spĺňať aj technické parametre Medzinárodnej basketbalovej federácie FIBA. Jej plánovaná kapacita je 800 divákov. V objekte nebude chýbať bufet, posilňovňa a malý wellness pre športovcov. Súčasťou projektu je rozšírenie parkovacích plôch.

Zatiaľ je isté, že dresy Piešťanských Čajok budú obliekať Marta Páleníková, Terézia Páleníková, Lucia Krč-Turbová, Petra Bartánusová, Nikola Dudášová, Mária Felixová, Zuzana Pilátová, Laura Horvátová a Michaela Balážová. Ich podrobné profily a fotografie nájdete na web stránke piestanskecajky.sk.

Text: Martin Sarvaš/piestanskecajky.sk

X