Atletika: Anna Matúšová získala na európskom šampionáte bronz

Na 20. Majstrovstvách Európy veteránov (Masters) v atletike v dánskom Aarhuse slovenskí reprezentanti získali tri zlaté a tri strieborné medaile. V silnej konkurencii obstáli aj športovci z Piešťan.

O jednu bronzovú medailu sa postarala Piešťanka Anna Matúšová v skoku do výšky. Ďalšie jej lepšie umiestenie bolo 5. miesto v behu na 80 m prekážok a potom mala ešte tri finálové umiestnenia vo vrhačských disciplínach.

Vytrvalec Edo Kučkovský získal 6. miesto v behu na 3000 m steepla a na krátkej prekážkovej trati. Beh na 400 m prekážky dobehol v silnej konkurencií na 9. mieste. Našu piešťanskú výpravu dopĺňal začínajúci atletický veterán Vlado Stanko, ktorý prešiel v rozbehoch nováčikovským krstom v šprintoch na 100 m a 200 m.