Atléti TJ Družba Piešťany získali na halovom šampionáte dohromady 10 medailí

V nedeľu 13. februára sa konali posledné halové majstrovstvá západoslovenskej oblasti. Atletický klub TJ Družba Piešťany reprezentovali traja športovci. Mladí piešťanskí atléti nebudú chýbať ani na majstrovstvách Slovenska.

Na halových majstrovstvách západoslovenskej oblasti získal Jakub Kubala striebornú medailu v skoku do diaľky s osobný rekordom. V behu na 600 metrov skončil na nepopulárnom štvrtom mieste. Jeho tímoví kolegovia Matej Kovár a Teodor Vailing obsadili 5. a 8. miesto.

Reprezentanti Atletického oddielu TJ Družba Piešťany získali vo všetkých kategóriách na halových majstrovstvách západoslovenskej oblasti dohromady 10 medailí. Už budúci týždeň sa začínajú atletické majstrovstvá Slovenska.

Text a foto: Annamária Halmová