01.08.2015 # 11:32 # 11:32

Športové dni inšpirujú k pohybu

Inzercia

Prvý ročník festivalu otvoril ihriská, tradičné i netradičné formy pohybu pre deti, mládež i dospelých, pre amatérov aj profesionálov. Podujatie začalo v piatok 31. augusta a potrvá celý víkend.

V sobotu dopoludnia patril priestor pred Domom umenia najmä jumpingu. Na neďalekej trávnatej ploche si mohol každý vyskúšať ragby, opodiaľ sa hral volejbal a basketbal. Na svoje si prišli aj najmenší, pre ktorých organizátori pripravili špeciálny program s názvom Malý športovec. Jeho účastníci prešli niekoľko stanovíšť, kde sa hravým spôsobom dozvedeli aké vlastnosti nesmú chýbať žiadnemu športovcovi.

A to bol len začiatok. Popoludní sa chystá vypustenie asi dvoch stoviek balónov, priateľský ragby zápas medzi Piešťanmi a Bratislavou, cvičenie jogy a množstvo ďalších športov. Večer bude patriť hudbe a na zajtra je naplánovaný beh WeRunPiešťany aj cyklovýlet Tour de Sĺňava.

Podrobný program nájdete na tejto adrese.

sportove_dni_1 sportove_dni_3 sportove_dni_4 sportove_dni_5 sportove_dni_6 sportove_dni_7 sportove_dni_8 sportove_dni_9 sportove_dni_10 sportove_dni_11 sportove_dni_12 sportove_dni_13 zombie_walk_piestany_13 zombie_walk_piestany_14 zombie_walk_piestany_15 zombie_walk_piestany_16 zombie_walk_piestany_17 zombie_walk_piestany_18 zombie_walk_piestany_19 zombie_walk_piestany_20 zombie_walk_piestany_21 zombie_walk_piestany_22 zombie_walk_piestany_23

Text a foto: Martin Palkovič

X