17.05.2016 # 16:52 # 16:52

Trpaslíkom tlieskali stovky detí

Inzercia

Postavičky známe z televíznych obrazoviek mohli deti z Piešťan a okolia vidieť konečne naživo. Svoje smajlihity zaspievali v úvodný deň festivalu Zázračný oriešok, ešte pred jeho oficiálnym otvorením.

Autorom obľúbeného televízneho formátu je Ján Uličiansky, ktorý sprevádza festival Zázračný oriešok počas celej jeho existencie. Už 9. ročník začal veľkolepým koncertom v Dome umenia. Trpaslíkom so smajlíkmi na tričkách tlieskali stovky nadšených detí.

Ešte väčší záujem bol o autogramiádu publikácie, ktorú predstavili práve v Piešťanoch. Ide o sprievodcu svetom trpaslíkov, v ktorom nechýbajú hry ani nálepky.

Samotných tvorcov odmenili organizátori festivalu tortou s týmito postavičkami. Išlo o úvod série podujatí, ktoré dajú v nasledujúcich dňoch nášmu mestu prívlastok rozprávkové.


Podrobný program festivalu Zázračný oriešok nájdete na tejto adrese


smajlioriesok_koncert_trpaslici_3smajlioriesok_koncert_trpaslici_2 smajlioriesok_koncert_trpaslici_4 smajlioriesok_koncert_trpaslici_5 smajlioriesok_koncert_trpaslici_6 smajlioriesok_koncert_trpaslici_7 smajlioriesok_koncert_trpaslici_8

Text a foto: Martin Palkovič

X