Hokej: Havrani mali výhru na dosah, so Skalicou nakoniec remizovali

Napriek trom rýchlym gólom, po ktorých vyhrávali 3:1, nedokázali hokejisti ŠHK 37 Piešťany súperov z HK 36 Skalica poraziť. Včerajší zápas skončil nerozhodne 3:3.

Po úvodnej časti zápasu domáci prehrávali 0:1, ale druhá tretina im vyšla, keď v jej polovici skórovali v priebehu pár minút Edgar Brancis, Jakub Šimíček a Jakub Ručkay. Po prestávke sa však Skaličanom podarilo vyrovnať.

Najbližšie sa havrani predstavia na domácom ľade vo štvrtok 27. augusta, keď v prípravnom zápase nastúpia proti UTE Budapešť.

Prípravný zápas medzi ŠHK 37 Piešany a HK 36 Skalica, Easton Aréna Piešany Prípravný zápas medzi ŠHK 37 Piešany a HK 36 Skalica, Easton Aréna Piešany Prípravný zápas medzi ŠHK 37 Piešany a HK 36 Skalica, Easton Aréna Piešany Ondrej Rusnák Prípravný zápas medzi ŠHK 37 Piešany a HK 36 Skalica, Easton Aréna Piešany Prípravný zápas medzi ŠHK 37 Piešany a HK 36 Skalica, Easton Aréna Piešany Prípravný zápas medzi ŠHK 37 Piešany a HK 36 Skalica, Easton Aréna Piešany Prípravný zápas medzi ŠHK 37 Piešany a HK 36 Skalica, Easton Aréna Piešany Prípravný zápas medzi ŠHK 37 Piešany a HK 36 Skalica, Easton Aréna Piešany Jozef Balej Prípravný zápas medzi ŠHK 37 Piešany a HK 36 Skalica, Easton Aréna Piešany Prípravný zápas medzi ŠHK 37 Piešany a HK 36 Skalica, Easton Aréna Piešany Prípravný zápas medzi ŠHK 37 Piešany a HK 36 Skalica, Easton Aréna Piešany Prípravný zápas medzi ŠHK 37 Piešany a HK 36 Skalica, Easton Aréna Piešany Jozef Balej Prípravný zápas medzi ŠHK 37 Piešany a HK 36 Skalica, Easton Aréna Piešany

Text a foto: Martin Palkovič