WeRunPiešťany: Beh cez zaujímavé zákutia Piešťan

Príjemné počasie a vynikajúce podmienky, ktoré bežcom ponúka naše mesto Piešťany boli hlavnými dôvodmi, ktoré nás inšpirovali k vytvoreniu bežeckej skupiny WeRunPiešťany.

Primárnym cieľom zakladateľov bežeckej komunity je navzájom sa inšpirovať, motivovať, vymienať si bežecké skúsenosti a hlavne zabávať sa behom. Vždy sa snažíme prispôsobiť trasu a tempo bežcom tak, aby ju zvládol naozaj každý. Naša skupina je určená hobby bežcom bez rozdielu veku alebo pohlavia.

Bežecká skupina WeRunPiešťany vznikla približne pred rokom a za tento krátky čas sme spolu s takmer 300 bežcami odbehli viac ako 40 behov. Dlho sme uvažovali nad uskutočnením väčšej bežeckej akcie a vznikom podujatia Športové dni Piešťany sa nám naskytla možnosť realizovať sa.

Pre účastníkov sme pripravili beh s peknou a zaujímavou trasou s dĺžkou takmer 10 km. Štart a cieľ sa nachádzajú v centre podujatia pri Dome umenia a trať povedie cez najzaujímavejšie zákutia Piešťan.

Každý bežec dostane štartový balíček, občerstvenie po behu a spomienkovú medailu. Na prvých troch bežcov v štyroch kategóriách čakajú vecné odmeny. Výsledky budú spracované čipovou technológiou.

Prvý ročník behu WeRunPiešťany sa uskutoční 2. augusta o 10.00 h pri Dome umenia.
Podrobné informácie spolu s možnosťou registrácie nájdete na stránke www.werunpiestany.sk.

Tešíme sa na vás
Mgr. Nataša Haringová

werunpiestany_mapa

Foto: facebook.com/WeRunPiestany