Nový dizajn a spolupráca s portálom PNky.sk

Prepad príjmov z reklamy v súvislosti s aktuálnou situáciou spôsobuje problémy malým i veľkým médiám. V reakcii na to sa regionálne portály PNky.sk a zpiešťan.sk dohodli na spolupráci. Budú koordinovať publikovanie článkov a inzerenti získajú reklamný priestor za výhodnejších podmienok. Pri tejto príležitosti dostal portál zpiešťan.sk nový dizajn.

Pandémia ochorenia Covid-19 zapríčinila zmeny na celosvetovej úrovni, ale aj v živote každého z nás. Veríme, že všetko zlé je na niečo dobré, a že aj kríza nás môže posilniť. Preto sme sa na mimoriadnu situáciu rozhodli reagovať spoluprácou, ktorá by nám mala pomôcť prekonať ťažké časy a priniesť nové príležitosti.

Od polovice apríla bude obsah portálu PNky.sk zameraný na širší región, zatiaľčo na zpiešťan.sk nájdete informácie o dianí v samotnom meste. Konkurenciu nahrádzame koordináciou s cieľom prinášať čitateľom aj naďalej bezplatné spravodajstvo. To sa dá len vďaka inzerentom, ktorí získajú reklamný priestor výhodnejšie a taktiež vďaka spoločným balíkom reklamných bannerov dostanú možnosť s rovnakým rozpočtom osloviť viac potenciálnych zákazníkov.V boji proti následkom nečakanej pandémie sa spájajú jednotlivci aj firmy po celom svete. Našim cieľom je ukázať, že spolupráca je tým správnym riešením a veríme, že po kríze budeme môcť prispieť k rastu lokálnej ekonomiky.

Pri príležitosti začiatku tejto spolupráce dostal portál zpiešťan.sk nový vzhľad, ktorého autorom je piešťanský webdizajnér Tomáš Halo. Veríme, že čitatelia ocenia aj túto zmenu a uvítame prípadné pripomienky.

Martin Palkovič, Tomáš Hudcovič