Polícia pátra po žene z Maduníc

AKTUALIZOVANÉ 9. marca o 9.30 h: Pátranie je ukončené, nezvestná žena sa vrátila domov.

Okolie obce neďaleko Piešťan včera prehľadávali policajti a dobrovoľníci. Zapojila sa aj letka ministerstva vnútra. Ak ste 33-ročnú Dominiku Podkovčíkovú videli, volajte linku 158.

Nezvestnosť nahlásila rodina, ktorá ju naposledy videla včera, 8. 3. 2017 o 13.00 h v mieste trvalého bydliska. Vtedy mala odísť na svojom bicykli bielej farby, ktorý má v prednej časti namontovaný hnedý prútený košík doplnený vo vnútornej časti látkou.

Od uvedenej doby nedala rodine o sebe vedieť. Najbližší sa ju snažili vypátrať sami, no nakoniec nahlásili jej nezvestnosť polícii.

Pátracia akcia po nezvestnej trvala do neskorých nočných hodín. Do policajnej rojnice, v ktorej bolo 18-policajtov so služobným psom, sa zapojili aj dobrovoľní hasiči z Maduníc, profesionálni hasiči z Hlohovca,  občania a rodina z Maduníc.

V pátracej akcii pokračujú policajti aj naďalej a na pomoc pri jej vypátraní bude nasadená letka ministerstva vnútra.

Dominika Podkovčíková je 165 cm vysoká, štíhlej  postavy. Má tmavohnedé krátke, rovné vlasy a hnedé oči. Z domu odišla v tmavozelenej predĺženej dámskej bunde, v tmavých nohaviciach a obuté mala tmavé tenisky.

Polícia sa pri pátraní po nezvestnej žene obracia na širokú verejnosť, pokiaľ ste ženu zazreli alebo poznáte miesto, kde by sa mohla zdržiavať, akékoľvek informácie oznámte polícii na čísle 158.

Zdroj: KR PZ Trnava