Polícia pátra po 14-ročnej dievčine, ktorá prázdninovala v Piešťanoch

Viktória Boháčová má 14 rokov. Prázdniny mala tráviť u svojej mamy v Piešťanoch, no vydržala tam len 3 dni. 12. júla išla na návštevu ku kamarátke a odtiaľ sa už nevrátila. Pravdepodobne odišla vlakom a môže byť v Bratislave či v akomkoľvek inom meste.

Viktória je 170 cm vysoká,  štíhlej postavy. Má tmavohnedé vlasy po ramená, ktoré často nosí zopnuté v cope. Pôsobí asi o 3 roky vyspelejšie.

Pri odchode z domu mala oblečené bledomodré obtiahnuté rifle roztrhané na kolenách, čierny sveter s dlhým rukávom po kolená a biele tielko s červenými horizontálnymi pruhmi. Obuté mala čierne tenisky zn. Nike.  Pri sebe mala čierny ruksak so vzorom zelených marihuanových listov, slnečné okuliare, strieborno-zlatú dámsku peňaženku  s nápisom „LOVE“ a mobilný telefón tmavomodrej farby.

Ak ste nezvestnú Viki niekde videli, zavolajte na linku 158.


AKTUALIZOVANÉ 15. júla o 10.15 h:

„Ďakujeme vám za pomoc pri zdieľaní a naše poďakovanie tiež patrí členom občianskeho združenia Pohotovostný pátrací tím, ktorí ju lokalizovali a kontaktovali políciu. Dodávame, že Viktória bola v Ružinove a je v poriadku,“ informovala hovorkyňa krajskej polície Martina Kredatusová.