Viktor Horján vyspovedá Milku Vášáryovú a Zuzanu Kronerovú v Coming Oute

Je ešte niečo, čo neviete o stáliciach slovenského herectva Milke Vášáryovej a Zuzane Kronerovej? Divadelný a muzikálový herec Viktor Horján nadväzuje na tradíciu svojej talk show vo vynovenej verzii Coming Out, v ktorej postupne vyobracia v otvorených rozhovoroch viaceré popredné slovenské osobnosti a rád ich prinúti prezradiť o sebe čosi viac.

„Moja talk show nemá ambíciu ponúknuť senzácie zo života slávnych, chcem ich skôr vykresliť ľudsky, v ich každodennom živote, poodhaliť ich postoj k bežným témam, ktoré doma riešime aj my všetci ostatní,“ hovorí Horján a dodáva „budem rád, ak sa mi podarí z nich dostať priznanie o ich názoroch a postojoch aj v témach, v ktorých nie sú úplne zorientované a bez škrupúl zodpovedia aj na otázky, ktoré im ešte nikto verejne nepoložil.“

Ako prvé prijali pozvanie do Horjánovej talk show popredné slovenské herečky Milka Vášáryová a Zuzana Kronerová, ktoré majú určite o sebe ešte veľa čo prezradiť. S Viktorom ich spája úzky pracovný aj osobný vzťah, spoločné účinkovanie v hrách Odvrátená strana mesiaca, či herečky, ktoré hrajú v bratislavskom divadle GUnaGU. Ak máte radi obyčajné rozprávanie o živote s neobyčajnými ľuďmi, Coming Out chce byť takým priestorom. Obe obľúbené herečky sa tu predstavia vo svojej civilnej, prirodzenej polohe.

Večerom bude sprevádzať hudobná formácia Orchester Jeana Valjeana. Talk show prebehne v Piešťanskej Elektrárni 2. 4. 2019, lístky sú v predpredaji priamo na mieste alebo na stránke http://bit.ly/ComingOut_Piešťany.

(Reklamný článok)