Predstavenie Tri prasiatka a vlk v Dome umenia je zrušené

S poľutovaním Vám oznamujeme, že predstavenie pre deti Tri prasiatka a vlk, ktoré sa malo uskutočniť v nedeľu 14. 11. 2021 o 17.00 h. je zrušené z dôvodu ochorenia účinkujúcich. Vstupenky zakúpené v Dome umenia prosíme vrátiť do pokladne. Ďakujeme za pochopenie, Dom umenia Piešťany. 

Ak ste si mysleli, že poznáte rozprávku o troch prasiatkach, mýlili ste sa…. Viete, že spolu so zlým vlkom si na nich brúsi zúbky i pazúriky prefíkaná líška Riška? A že v lese sa dá nájsť i priateľ, ktorý zostáva po ich boku i v ťažkostiach, kde jeho dôvtip a chuť pomôcť presahuje jeho výšku?

V podaní hercov Divadielka Galéria z Nového Mesta nad Váhom pod vedením režiséra Ivana Radošinského, ožíva klasická rozprávka Tri prasiatka a vlk, ktorej slovo obohacuje autorská hudba Márie Volárovej. Strávte spolu s hercami čas plný smiechu s troškou napätia i ponaučenia.

Divadelné predstavenie Tri prasiatka a vlk sa uskutoční v nedeľu 14. novembra o 17.00 h v Dome umenia Piešťany. Platí režim OTP (očkovaní, testovaní, po prekonaní covid-19).

Dĺžka predstavenia je 60 minút. Vstupné: 5 eur.  Predaj vstupeniek v pokladni Domu umenia. Pokladňa je otvorená pondelok – piatok 14.00 – 17.00 a hodinu pred podujatím. Telefón: 033/24 58 001 alebo 033/24 58 100.

(Reklamný článok)