Emerald nájdete od mája na Winterovej 24

Vážení klienti, chceli by sme Vás informovať, že od 2.5.2018 nás môžete navštíviť priamo v centre Piešťan, na adrese Winterova 24. S novou adresou kancelárie rozširujeme aj naše portfólio služieb o organizáciu podujatí (event management).

Emerald je rodinná prekladateľská a účtovná firma pôsobiaca na slovenskom trhu od roku 1999. Okrem prekladov a účtovníctva sme sa v minulosti venovali aj organizovaniu jazykových kurzov a výučbe anglického jazyka. Mottom firmy je poskytovať sofistikované služby za primerané ceny a vďaka jazykovým znalostiam vytvárať obchodné a kultúrne prepojenie medzi strednou Európou a anglicky hovoriacimi krajinami.

Portfólio spoločnosti zahŕňa štandardné preklady a tlmočenie, úradné anglické preklady, korektúry a editáciu textov, ako aj účtovníctvo, mzdy a personalistiku. V prekladoch sa firma dlhodobo špecializuje na právne texty a zmluvy, finančné a účtovné dokumenty, lekárske správy a zdravotnícke štúdie.

Od roku 2007 je Emerald zmluvným partnerom spoločnosti Dräger Slovensko pre prekladateľské služby, korektúry a jazykové lokalizácie.

Službu organizácia podujatí (event management) pridávame do nášho portfólia po tom, ako sme od roku 2016 začali organizovať a finančne podporovať kultúrne podujatia Piešťany Street Art Festival a Piešťany Open Mic. Na základe ich úspešnosti sme boli prizvaní k spoluorganizácii ďalších podujatí, ako napr. Piešťanské vianočné trhy alebo výročné stretnutie majiteľov a priateľov piešťanského pivovaru ŽiWell.

Pre bližšie informácie navštívte prosím naše webové stránky na www.emerald.sk.

Branislav Galo, spolumajiteľ a konateľ EMERALD s.r.o.

(Reklamný článok)